Wizja

Nasza szkoła widzi przyszłość swoich uczniów w powiązaniu z niezależnym myśleniem, poszanowaniem wartości ludzkich, działaniami społecznymi oraz realizacją ich marzeń.
Dążymy do tego, aby nasi uczniowie stali się aktywnymi, odpowiedzialnymi, empatycznymi, samodzielnymi i kreatywnymi obywatelami oraz potrafili umiejętnie wykorzystywać zdobytą wiedzę w dorosłym życiu.

Misja

Ciekawość świata i umiejętność zdobywania wiedzy leżą u podstaw tego, co robimy.
Jesteśmy głęboko przekonani, że atmosfera, kameralne środowisko, wsparcie oraz świadoma współpraca z rodzicami maja pozytywny wpływ na proces nauczania i wychowania.
Stawianie nowych wyzwań oraz inspirowanie naszych uczniów wpływa korzystnie na ich intelektualny, społeczny, emocjonalny oraz fizyczny rozwój.

Pani Dyrektor

Adriana Galocz:

Ukończyłam Uniwersytet Śląski w Katowicach:pedagogika, specjalność: edukacja społeczno-filozoficzna oraz zarządzanie w oświacie. Od 20 lat pracuję jako opiekun dzieci niepełnosprawnych, nauczyciel i pedagog w szkole niepublicznej. 13 lat pracowałam jako wykładowca w Kolegium Nauczycielskim przygotowując przyszłych nauczycieli do pracy. Moje doświadczenie zawodowe pozwala mi łączyć teorię z praktyką, dlatego znam i rozumiem potrzeby dziecka. Nie boję się nowych wyzwań, ponieważ praca jest dla mnie pasją i radością. Uwielbiam kawę i jazdę samochodem a także czytać i uczyć się, nie lubię działać rutynowo. Marzę, by każdy człowiek częściej się uśmiechał i mógł stale się rozwijać.

OFERTA

Nowoczesna
  • komfortowe warunki edukacyjne
  • poszerzone programy nauczania ze wszystkich przedmiotów
  • wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  • odrabianie zadań domowych w szkole
  • obowiązkowa nauka języków obcych:
    * angielskiego
    * niemieckiego
  • języki dodatkowe: włoski
Otwarta
  • bezpieczna i przyjazna
  • stała, zindywidualizowana opieka pedagoda i logopedy nad uczniem.
Wspólna
  • dzieci, rodzice i nauczyciele
  • opieka nad dzieckiem w godz. 7.30-16.30
Aktywna